Кровь в жилах стынет: пока мамы "обслуживали" клиентов, сутенерка ...

Жінка у складі організованої групи систематично втягувала у проституцію осіб жіночої статі, організовувала та контролювала їх діяльність з надання послуг сексуального характеру, отримання та розподілу прибутку, оренди житла для проживання проституток та надання ними сексуальних послуг, організації транспортування осіб, що надавали сексуальні послуги, для заняття проституцією.

Керівник групи, матеріали щодо якого виділено в окреме кримінальне провадження, був організатором злочинів, виконував роль загального керівництва злочинною діяльністю, залучав осіб жіночої статі для заняття проституцією, орендував квартири для їхнього проживання, розподіляв отримані прибутки від такої діяльності.

Проститутки надавали послуги за грошову винагороду в сумі 2000 грн за годину, а з виїздом до клієнта 2200 грн. Частину із указаних коштів повії залишали собі, а іншу частину коштів, сплачених клієнтами за надання послуг сексуального характеру, передавали сутенерам особисто або шляхом зарахування коштів на картковий рахунок.

Інтимні послуги надавались в готелях Івано-Франківська та Яремчі або у квартирах клієнтів.

Обвинувачена виконувала роль адміністратора та координатора.

У судовому засіданні обвинувачена свою вину у вказаних злочинах визнала повністю та беззастережно, підтвердила обставини вчинених злочинів відповідно до викладеного в обвинувальному акті, згоду на застосування узгодженого виду покарання підтримала, а угоду про визнання винуватості від 19 червня 2020 року, що укладена у присутності її захисника, просила затвердити.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості від 19 червня 2020 року, укладену між прокурором прокуратури Івано-Франківської області Демусом Олегом Богдановичем та обвинуваченою.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.303 КК України, та призначив їй покарання позбавлення волі на строк п`ять років, без конфіскації майна.

На підставі ст.75 КК України суд звільнив її від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки.

Вирок винесла суддя Олеся Зеленко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!