Будинок на Січових Стрільців,18 завалився 11 лютого 2012 року  (обвалилися перекриття між поверхами). Будівля була найдавнішою кам’яницею за межами середмістя. В 2014 році почали роботи з реконструкції будинку, які тривають і досі. Насправді ні про яку реконструкцію мова не йде. Будують будинок в фасад якого будуть додані частково збережені елементи з автентичного фасаду, пишуть Версії.

Згідно плану, який висів на паркані, що оточує будівництво можна було побачити, що зводиться триповерхова будівля з мансардним поверхом. На тому етапі, на якому зараз перебуває будівництво, вже мали б зводити мансардний поверх. Але виявилося, що на плані будівля раптом виросла на цілий поверх.

Це виявили пильні мешканці міста, зокрема й користувач ФБ Kudlak Bogdan , який розмістив в групі Комуналка ІФ  порівняльні фото за квітень 2016 року (три поверхи плюс мансардний) та за січень 2017 (вже чотири поверхи плюс мансардний).

Виконавцем робіт є ТзОВ “Івано-Франківськміськбуд”, проектна документація ДП “Укрзахідпроектреставрація”.

Виникає кілька питань. Чи в “Укрзахідпроектреставрації” знають про внесені в проект зміни? Чи знає про це  архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, яка сьогодні не змогла зібратися, щоб обговорити питання реставрації та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 .