news-image:  Франківським ветеранам до свята підкинули грошенят

У 2014 році розмір разової грошової допомоги для цієї категорії громадян збільшено на 7%.

Зокрема допомога  інвалідам війни I групи встановлена в розмірі 2575 грн., II групи – 2250 грн.,  III групи – 2020 грн.

Для учасників бойових дій та колишніх неповнолітніх, яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років, в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітей, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, допомогу визначено в розмірі 795 грн.

Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів ВВВ і війни з Японією, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій в період ВВВ і війни з Японією, учасникам ВВВ і війни з Японією та жертвам нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, виплачено допомогу в розмірі  400 грн., учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з режимом – 145 грн.

«Ми завжди підтримуємо наших ветеранів. Адже  вони особливо потребують нашої шани, уваги та турботи. І в цьому році департамент доклав максимум зусиль для того, щоб усі ветерани вчасно отримали грошову допомогу», – зауважила директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.