Вперше в Івано-Франківську пройде фестиваль “Тату заради звірят”. На один день студентський простір “Paragraph” перетвориться на тату-салон, де працюватимуть 5 тату-артистів, кожен з яких б’є в своїй неповторній манері.

На фестивалі працюватиме фудкорт від “Plant Killers”. Тут також гратиме добірна музика від місцевих диск-жокеїв.

Організатори події — українське представництво міжнародної організації “Open Cages” (“Відкриті Клітки” – українською) спільно з тату-майстрами. Свої гонорари запрошені учасники фестивалю пожертвують на зоозахисні проекти.

Фестиваль відбудеться в студентському просторі Paragraph по вул. Шевченка, 57 (біля входу в Прикарпатський університет).

Час проведення фестивалю: 11.00 – 19.00.

Вхід —  без фіксованої ціни, відвідувачі можуть заплатити, скільки вважають за потрібне. Татуювання — за розцінками майстрів. Ознайомитися зі списком учасників та отримати контакти, щоб записатися на татуювання, можна на сторінці події у Facebook: https://www.facebook.com/events/361501911193281/.

Відвідувачі можуть підтримати проект, заплативши за вхід будь-яку суму, придбавши сувенірну продукцію (футболки, значки, наліпки тощо) та веганські страви й напої або скориставшись послугами тату-майстрів.

Довідка про організаторів: «Відкриті клітки Україна» є членом Глобальної світової спільноти Open Wing Alliance. Основною метою нашої діяльності є звільнення від страждань фермерських тварин шляхом введення системних змін в суспільстві і законодавстві. Офіційний сайт: https://opencages.com.ua/.