Afisha IvFran2
З нагодни відкриття представництва в Івано-Франківську 22 березня відбудеться презентація навчальних програм школи і методів викладання. Всі учасники отримають змогу поспілкуватись із викладачами і випускниками Львівської школи.
Також зустріч відвідають представники ІТ компаній Івано-Франківська. Саме тісній співпраці з роботодавцями і високій кваліфікації викладачів Школа завдячує своєму успіху у Львові: більше ніж 60% випускників успішно знайшли роботу в ІТ компаніях Львова.
Подія відбудеться 22 березня, в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького, що знаходиться за адресою вул. Євгена Коновальця, 35. Початок о 13:00. Участь в заході є безкоштовною, однак потребує попередньої реєстрації: форма реєстрації
Запрошуєм відвідати зустріч – обіцяємо відповісти на всі Ваші запитання!
Нагадуємо, Львівська школа тестування програмного забезпечення (LQAS, www.qa-school.lviv.ua) – перша фахова школа такого профілю в країні. В 2013 році Школа отримала Всеукраїнську нагороду “Ukrainian IT Awards” у номінації “IT Eduсation”. Проект створено за підтримки Львівського кластеру інформаційних технологій та бізнес послуг. Мета школи – професійне навчання виключно за напрямком тестування програмного забезпечення. За даними школи більше ніж 60 відсотків випускників працевлаштувались у найкращі ІТ компанії України. Викладачами школи є професіонали, з великим досвідом роботи в ІТ індустрії.
Untitled
Afisha IvFran2