Сьогодні, 31 березня, у виставковій залі івано-франківської обласної організації Національної спілки художників України відкрилася виставка творів викладачів та студентів кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв під керівництвом Народного художника України Романа Василика. Твори, представлені на виставці, на різні сакральні теми, говорить голова франківської організації НСХУ Микола Якимечко, пишуть Версії.

“Присутні євангельські сюжети, сюжети з християнських притч, виконані в різних техніках, на різних основах. Є, новітня  ікона “Небесна сотня”, є традиційні ікони. Запрошую всіх прийти й долучитися до цього не світського, не академічного, а саме сакрального мистецтва й увібрати в себе все те світле й хороше, що несе ця виставка”, – зазначив Микола Якимечко.


Довідка: Кафедра сакрального мистецтва була створена у Львівській національній академії мистецтв у 1995 році. Єдина в Україні кафедра, що здійснює навчальну підготовку фахівців в галузі сакрального мистецтва. Засновником та автором концепції її діяльності є чинний завідувач кафедри Заслужений діяч мистецтв України, Народний художник України професор Роман Василик.