Skola171115_3

Завідувачка кафедри управління та бізнес-адміністрування та одна з організаторів Школи бізнесу та менеджменту Валентина Якубів окреслила головні підвалини організації і функціонування такого типу неформальної освіти в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, визначивши його візію – бути однією із кращих бізнес-шкіл Західної України. Директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Михайло Нагорняк наголосив на необхідності впровадження таких новітніх інтерактивних методів навчання в нашому університету для різних категорій слухачів.

Відразу після презентації організатори Школи бізнесу та менеджменту провели перший тренінг на тему «Тайм-менеджмент: від особистої ефективності до успішної кар’єри». Тренінг тривав 11-12 листопада. Участь у тренінгу взяли активні та амбітні люди нашого університету та студенти і викладачі інших ВУЗів нашого міста. Учасники тренінгу вчились правильно ставити цілі в житті та їх досягати, виявляти помилки в організації робочого часу та оптимізувати його з найбільшою ефективністю.

Детальнішу інформацію про подальшу діяльність Школи бізнесу та менеджменту можна отримати на сторінці Кафедри управління та бізнес-адміністрування:  http://www.pu.if.ua/depart/Upravlinnya/ua/5667/ або в соціальних мережах: https://www.facebook.com/mbakafedra/?fref=ts чи http://vk.com/mba_pnu_2015.

Skola171115_1 Skola171115_2