Тихцем продали земельку

16 квітня в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулися земельні торги з продажу земельних ділянок у власність, зокрема по вулиці Симоненка, поруч №15 площею 0.0085 га та по Калуському шосе площею 0,4040 га.

Загальна вартість продажу земельних ділянок складає 964 тисячі 638,5 гривень.

Земельний аукціон в Івано-Франківську це непересічна подія. З 2010 року лише кілька ділянок продали в такий спосіб. Останніми роками аукціони з продажу землі взагалі не відбувалися.

Але, влада не захотіла повідомити про таку подію у вигляді анонсу для преси.

Відповідно, комунальна земля отримала нового власника (мені поки невідомо хто це) без сторонніх очей.

Інформацію підтверджують і офіційні джерела. Про це  повідомив заступник начальника управління земельних відносин МВК Олексій Лозовий.

За його словами, на торги було винесено чотири ділянки. Одна з них на вулиці Симоненка, поблизу будинку №15 площею у 0.0085 га. Призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. За неї розгорнулася найзапекліша боротьба. Троє претендентів зробили близько 25-ти аукціонних кроків. Відтак стартова вартість землі з майже 32 тисяч гривень сягнула до 111 618 гривень в підсумку.

Також з молотка пішла ділянка під забудову об”єкта роздрібної торгівлі на Калуському шосе. Вона вартувала значно дорожче, тож за неї змагалися лише два підприємці, які зробили лише один крок торгів. 0.4040 га продали за 853 тисячі 20 гривень при стартовій ціні у 812 400 гривень.