На фото, які вона опублікувала, видно, що дорослі, вчителі та чиновники, а також діти позують з натягнутими на голову зображенням фруктів, овочів, м’яса та інших продуктів, які підпадають під поняття “здорове харчування”.

Наприклад, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків надів на голову картинку із зображенням яблучка. Частина дорослих позує з білими аркушами на головах.

“Сотні маленьких гарбузів, морквин, цибулин та інших продуктів встановили нині рекорд України😎🥇
773 учасника флешмобу з нагоди Міжнародного дня здорового харчування зібрались на площі Бастіону, аби дати старт тижню здорового харчування в школах міста. Протягом кількох днів дітей навчатимуть, як правильно наповнювати свій раціон, аби бути здоровим, сильним, спритним💪🏃‍♀️🤸‍♂️
Дякую Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за мотиваційний захід 

16 жовтня в світі відзначають День здорового харчування. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані в тій чи іншій мірі з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини.

Таким чином в закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська стартував Тиждень культури здорового харчування.

Фото: facebook.com/Оксана Савчук