Про це під час щоденного включення заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він відзначив, що в суботу поступило в міські заклади 23 пацієнти з підозрою на коронавірус. Вчора, за неділю, – сім. Загалом вже є 433 підтверджених випадки коронавірусу в Івано-Франківську, з них п’ятеро – діти.

“В п’ятницю поступила сімнадцятирічна дитина з коронавірусом, діагноз підтверджений. Дитина зараз перебуває в обласній інфекційній лікарні. Всього 433 випадки. На жаль, маємо 34 підтверджених летальних випадки. Ще по двох очікуємо досліджень. За минулий тиждень ми маємо 8 підтверджених летальних випадків від коронавірусу. Це достатньо багато. Потрібно дотримуватися вимог лікарів”, – підкреслив міський голова, пишуть Версії.

Очільник Івано-Франківська додав, що В реанімації Центральної міської клінічної лікарні перебуває 5 осіб. З них троє – на СІПАПі, один “дуже важкий” пацієнт. На кисневій терапії – 15 осіб. В реанімації МКЛ №1 перебуває 5 хворих. З них – троє на СІПАПі, одна пацієнтка у дуже важкому стані. На кисні в терапії – 16 осіб.

“Це десь така загальна статистика. На жаль, минулого тижня маємо динаміку нестабільну і маємо невеликий ріст, особливо, турбує ріст летальних випадків. Також за моїм дорученням провели тестування в геріатричному пансіонаті. Який є в нас в селі Черніїв. Тобто, у нас вже є міський геріаричний пансіонат. Там всі тести є від’ємними”, – резюмував мер.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!