Мета зустрічі – це співпраця ветеранів АТО та благодійниками, та обговорення майбутніх перспективних проектів. В заході взяли участь військові, представники волонтерських організацій та бізнесу. Зокрема, про свої плани розповіли учасники АТО міського та обласного осередків, реабілітаційного центру «Бандерівський Схрон», пишуть Версії.

До обговорення долучилися також Благодійний фонд «Лелекера» та ТОВ “Горець”. Ветерани вбачають свою мету в тому, щоб започаткувати щось нове, організувати свою справу і навіть у мирному житті йти в одному напрямку.

“Мені б хотілось, щоб про нашу ініціативу почуло багато ветеранів. Щоб була співпраця між нами”- говорить власник кафе Сергій Любих.

На думку ветеранів, братерство, яке існувало на фронті, не повинно закінчуватись в їхньому мирному житті. Ветерани повині одне одному допомагати, спілкуватись та підтримувати одне одного.

“Наша мета на сьогодні – провести адаптацію ветеранів. Ми можемо допомогти працювати тим людям, які прийшли з війни і змогли б віднайти себе. Ми створили бізнес проект “Кава зі схрону»”, мета якого, щоб всю роботу виконували ветерани і мали б певний з цього прибуток, який дає можливість їм жити”- говорить Ігор Чернецький керівник «Бандерівського схрону».

Військові не відмовляються від жодної допомоги і в свою чергу також готові допомагати побратимам. “Просимо тих, хто має бажання, – звертайтесь до нас за допомогою. Тільки так ми можемо зберегти бойове братерство. І задля спільної роботи об’єднаємо свої зусилля”, – запевняють ветерани.