В Івано-Франківську запрацював речовий ринок "П’ятачок"

 Ринок, який ще називають “П’ятачок”, – теж не виняток.

Потрапити на територію речового ринку можна тепер тільки з вулиці Дністровської. При вході усім міряють температуру, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

В Івано-Франківську запрацював речовий ринок "П’ятачок"

“Дотримуємося тих норм, що повинні: без масок на вході не пускаємо, стараємося, щоб люди дотримувалися дистанції півтора метра. Підприємці дивляться за своїми покупцями. Вони теж зацікавлені у безпеці. У підприємців є свої засоби захисту. Маю на увазі маски, рукавиці”, – розповідає директор речового ринку Василь Семків.

Роман Куцик прийшов на ринок, аби купити товари для свого городу. До відкриття ринку ставиться позитивно: “Небезпека заразитися в маленьких магазинчиках на свіжому повітрі і на базарі є меншою, ніж у великих магазинах, таких як “Епіцентр”, який працював протягом усього періоду карантину. Це добре (ред. що ринок працює). Жити треба. Протягом кількох днів в нас на Прикарпатті до мінімуму зменшилася кількість захворювань – по 10 хворих. Так що країні помаленьку треба виходити з карантину”.

В Івано-Франківську запрацював речовий ринок "П’ятачок"

Тетяна Левітова розкладає товар із сумок. Жінка працює продавцем на ринку 26 років. Сподівалася, що ринок відкриють ще швидше: “Наші ринки чогось відкрили в останню чергу. По-моєму, рішення ОДА було, що відкривається все, а ми он лише сьогодні. Не знаю, що це за закони такі. Я розумію, що пандемія, але люди хворіють і на голод. Можна вилікувати? Туберкульоз можна вилікувати?”

Леся Гаргат також працює продавцем на ринку. Каже, що виходити на роботу не боялася.

“Повітря свіже – це краще, ніж в приміщенні. Оптимістичнішим треба бути. Стараємося, аби дотримуватися 1,5 метра дистанції. Обслужили, то одразу ж відпустили людей. Нема нічого страшного, ми на свіжому повітрі”, – розповідає Леся Гаргат.

Проте не всі торгові місця на ринку відкриті – деякі продавці та підприємці, що не з Івано-Франківська, ще не працюють.

Через карантинні обмеження усі ринки призупинили роботу 17-го квітня. Із 30-го в Івано-Франківську запрацював Центральний продуктовий ринок.

З 15-го травня в місті запрацював промисловий ринок на межах вулиць Хотинська – Новгородська – Тичини, який ще називають “п’яний базар”.

15-го травня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення дозволити роботу непродовольчих ринківіз дотриманням усіх санітарних вимог.

Авторка: Галина Марійчин

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!