Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Очікуємо, що сьогодні нарешті запрацює обласна лабораторія, яка буде надавати нам відповідні якісні дослідження. Ми очікуємо, що пришвидшиться саме тестування ПЛР-системою. Адже, достатньо довго проводиться тестування в Києві. Поки туди надсилається, підтверджується, повертається проходить достатньо багато часу. Очікуємо, що сьогодні запрацює. Ми напрацювали механізм, як на базі обласної клінічної лікарні робити ПЛР-тести. Але є проблема, що це має підтвердити головний санітарний лікар України й області. Тому очікуємо, що це буде підтверджено і тести будуть робитися швидше», – відзначив мер.

Він додав, що місто до кінця тижня очікує перші 5 ШВЛ-систем, закуплених за кошти міського бюджету. Також очільник Франківська подякував меценатам, які придбали апарати штучної вентиляції легень для медичних закладів міста. А медичним працівникам міський голова пообіцяв виплатити премії, пишуть Версії.

«Сьогодні перший день, коли медичні заклади починають працювати в умовах медичної реформи. Це виклик для медицини. Всі лікарі міста Івано-Франківська отримають додаткову премію у розмірі посадового окладу. За квітень опрацьовуємо питання виплатити тим лікарям, які борються з коронавірусною інфекцією премії в розмірі 10 тисяч гривень. Ми дуже вдячні нашим медикам, які сьогодні творять дива. Тому ми маємо невелику статистику смертності в Івано-Франківську», – зазначив Руслан Марцінків.

 

Оперативно про карантин(1.04.2020/9:00)

Опубліковано Русланом Марцінковим Вівторок, 31 березня 2020 р.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!