Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Відомо, що це будуть 6 автобусів, які курсуватимуть з мікрорайону Хоткевича на вокзал, вулиці Чорновола, Петлюри, Коновальця, села Хриплин і Черніїв. А назад повертатимуться по Коновальця, Петлюри, Довженка, Мазепи (міська лікарня), ринок, вокзал і мікрорайон Хоткевича, пишуть Версії.

«Маємо дуже хороші новини. Незважаючи на коронавірус, запускаємо нові маршрути – 54 та 53, які з’єднують мікрорайон Хоткевича й села Хриплин та Черніїв, а також вулиці Коновальця, Петлюри, та міську лікарню. Тішимося, що нові маршрути запускаються в місті Івано-Франківську. Ми працюємо над тим, щоб ми могли забезпечити мешканців наших приміських сіл та мікрорайонів комфортним транспортом. Тому всіх вітаю з цією гарною подією. Також будемо ще презентувати інші маршрути. Працюємо, щоб місто ставало комфортним й справді містом для життя», – розповів Руслан Марцінків.

Раніше він повідомляв, що прийнято рішення запровадити маршрут від вокзалу до міського кладовища в селі Чукалівка. За попередньою інформацією – це буде комунальний маршрут №56, який перевозитиме пасажирів з 09:33 год по 15:00 год.

https://www.facebook.com/ruslan.martsinkiv/videos/264108204804709/

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!