Картинки по запросу псевдо реабілітаційний центр

Івано-Франківським міським судом було встановлено, що підозрювані перебралися до Івано-Франківська, де реалізовуючи свої злочинні плани, винайняли на околицях міста дві приватні садиби, і назвавши їх реабілітаційними центрами із допомоги нарко- та алкозалежним громадянам розпочали свою злочинну діяльність, пишуть Версії з посиланням на zik.

Уродженець Луганщини, 1990 року народження, зареєструвався у ДФС підприємцем, а двоє його спільників (1983 року народження, уродженець Донеччини та 1987 року народження, уродженець Сумщини) стали його працівниками. Далі чоловіки реалізуючи свої злочинні плани розділили алгоритм дій та почали запрошувати на так звану реабілітацію залежних осіб.

За їхнє перебування у закладах родичі щомісячно сплачували від 3 до 8 тисяч гривень. Коли потерпілі потрапляли до закладу, у них насильно  відбирали гроші, документи та мобільні телефони.

Таким чином, їх позбавляли будь-якого спілкування із родичами та зовнішнім світом. Хворих, які перебували у будинках змушували переглядати релігійні фільми та читати духовну літературу.

Після того, як злочинну схему було викрито правоохоронцями, у суді вдалося довести утримання в таких закладах шести осіб (п’яти чоловіків і однієї жінки).

У судовому засіданні підозрювані свою вину визнали повністю, а також підтвердили, що жодної медичної допомоги особи, які перебували у їхніх закладах не отримували. Чоловіки також розповіли, що вони раніше теж таким самим способом проходили лікування від тієї чи іншої залежності.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши докази та заслухавши покази сторін, Івано-Франківський міський суд ухвалив визнати усіх трьох підозрюваних винними у інкримінованому їм злочині, та призначити покарання у вигляді обмеження волі на строк три роки. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/10/25/v_ivanofrankivsku_zasudyly_organizatoriv_psevdoreabilitatsiynogo_tsentru_1434295