Результат пошуку зображень за запитом "демонтаж МАФів"

Минулого року у Калуші відбулася їх інвентаризація. Усі МАФи поділили на три групи. Перша – документи в порядку і вони продовжують працювати. Друга – документи частково відсутні, відтак власникам дали можливість усунути порушення. Третя група – кіоски без дозвільних документів та не передбачені комплексною схемою, які підлягають демонтажу.

Перше рішення щодо демонтажу незаконно встановлених кіосків виконком прийняв у березні цього року. Тоді мова йшла про хлібний кіоск на вул. Б. Хмельницького, 59, два павільйони на проспекті Лесі Українки, 76, та самовільно встановлену огорожу на вул. Саксаганського, 2.

Цього разу йдеться про п’ять кіосків і одну огорожу. Зокрема це два кіоски на вул. Б. Хмельницького, 19 і 32, на пр. Лесі Українки, 74, на вул. Малицька, 3 і на вул. Дзвонарська,15. Огорожа, яку демонтують, – на вул. Євшана, 4.

Власникам кіосків дадуть 15 днів на добровільний демонтаж. Якщо цього не буде зроблено, то у такому разі кіоски і огорожу демонтують силами комунальних служб, пишуть Версії з посиланням на Калуш ІНФО .