В неділю, 28 травня, місто Калуш святкуватиме 580 років. Саме 27 травня 1437 роком датована перша письмова згадка про Калуш наявна в дванадцятитомнику Галицьких гродських книг, пишуть Версії .

«Головний» концерт відбудеться у міському парку імені Івана Франка. Хедлайнером концерту виступить українська група The Hardkiss.

Відвідувачів парку пригощатимуть вишнівкою та солодощами. Однак, торгівлю спиртним у парку — обмежать: за словами міського голови, буде дозволено торгувати тільки пивом та слабоалкогольними напоями, повідомили Вікна.

А ще на калушан і гостей свята очікує Фестиваль бігусу у рамках святкування Дня міста. Учасники фестивалю варитимуть традиційну бойківську страву – бігус. Бігус – це борщ з білих квашених буряків. Спеціальне журі буде визначить , хто приготував бігус найсмачніше та назве переможця. Фестиваль бігусу стартує в неділю 28-го травня з 16.30. Локація для фестивалю бігусу буде між концертною сценою та міським озером.

Що ж до пива, то спеціально до святкування Дня міста ТОВ “Калуш Бровар Дистриб’юшен” зварило пиво «Ювілейне» до річниці першої писемної згадки про Калуш.

Як зазначив головний спеціаліст відділу інвестицій та євроінтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктор Павлів калуська броварня охоче відгукнулася на його пропозицію й виготовила пиво «Ювілейне». На Фестивалі бігусу буде презентація й дегустація цього пива.