Громадянина Росії вбили біля київської багатоповерхівки дуже холоднокровно, зробивши контрольний вистріл.

Як повідомили у сюжеті ТСН  місцеві мешканці, стрілець не тікав із місця злочину, залишивши там зброю. При цьому під під’їздом досі є калюжа крові. Двері біля місця злочину опечатали, що здивувало людей. Як з’ясувалось, момент пострілу бачила жінка. Вона змогла запам’ятати тільки силует у каптурі.

Так, незнайомець підійшов до ґанку, де стояли двоє чоловіків. Убивця вистрелив в одного з них, а іншому вдалося сховатися. Після другого контрольного зловмисник пішов. “Дуже холоднокровно вистрілив і пішов. “Швидка” приїхала через 30 хвилин, але йому вона вже не була потрібна”, – повідомила подробиці киянка, яка також додала, що стрілець зробив контрольний постріл.

У міліції немає сумнівів – убивство замовне. “Це вогнепальне поранення. Два поранення в область грудей і голови”, – заявила Ірина Левченко, помічник керівника Солом’янського району київської міліції.

Також постріли чула працівниця місцевої компанії. Коли вона вийшла на вулицю і побачила мерця, то викликала медиків.

Відомо, що померлому було 49 років. Він проживав у Московській області, але кілька днів тому приїхав проконтролювати роботу київської фірми, що здійснювала ремонт швацької техніки. В Україні загиблий росіянин був співвласником 35 філіалів сервісу по всій країні.