Як уже повідомлялося, святкування 8 березня у Коломиї пройшло досить бурхливо. Так вчора місцеві рятувальники не пустили скупатись у міському озері групу п’яних підлітків, які підігріті алкоголем ризикували власним життям.

Але наступна пригода не має має меж цинізму та зневаги до загальноприйнятих норм суспільної моралі.

В Коломиї, після бурхливого святкування із вживанням міцних напоїв, втратив свідомість юнак. Поки одна дівчина намагалась йому якось допомогти, до молодика наблизилась група цинічних підлітків, які почали глузувати та влаштували коло людини, яка потребувала термінової допомоги, фотосесію, пишуть Версії з посиланням  Правду.

Фото згодом з’явилися у соціальній мережі Instagram.

Про це написала у соцмережі Фейсбук користувачка Ольга Мирная

“Побачила це фото не випадково.Просто дочка моєї подруги можна сказати врятувала того лежачого хлопця.Підійшли,взяли телефон,подзвонили до мами.Але навкруги стояла зграя підлітків, яка це все знімала і реготала.Їм це в прікол.Але знайшовся не побоюсь цього слова дибіл який це все виклав в інстаграм і ще в коментах насміхався (пацан чуть не відкинувся)У мене одне питання?Чому батькам так все рівно на своїх дітей,чому діти ростуть такими моральними пофігістами?Хлопець лежачий,випив….бувало таке з кожним по молодості.” – пише пані Ольга