19 серпня 2017 року о 16.00 у великій виставковій залі картинної галереї Мистецького центру «Світовид» відбудеться відкриття мистецької виставки «Мистецький Собор» на якій представлено творчість пʼятидесяти пʼяти мистців з Коломиї, Калуша, Долини, Івано-Франківська, Львова, Риму, Манхайму (Німеччина) та Ополе (Польща) – картини художників, світлини фотомитців та витвори творчих людей-митців, які упродовж трьох місяців, розпочинаючи від 19 травня 2017 року, писали на своїх полотнах Собор та створювали образ Собору в інших творах, пишуть Версії.

Мистецький проект під назвою «Мистецький Собор» тривав упродовж трьох місяців: 19 травня – 19 серпня 2017 року за ініціативи ГО «Спілка художників «Коло-Ми-Я» (голова – Володимир Бойків), Мистецького центру «Світовид» (голова – Михайло Бережницький) та Культурологічного проекту «Коломия – наше місто» (засновник – адвокат Михайло Петрів).

О 17.00 у Мистецькому центрі «Світовид», відбудеться відкриття та освячення концертного залу «Габсбург» Мистецького центру «Світовид» з присвятою першому року діяльності МЦ «Світовид» та дню міста Коломиї.
У програмі відкриття та освячення, концерт класичної музики і співу.

О 18.00 у мистецькому дворику Мистецького центру «Світовид», відбудеться відкриття виставки «Мистецький центр «Світовид» у плині часу  – виставка плакатів за рік діяльності».
На цій мистецькій виставці будуть представлені плакати про заходи та події, які відбувалися у Мистецькому центрі «Світовид» за рік діяльності: 19 серпня 2016 – 19 серпня 2017.

Мистецький центр «Світовид», – відчинив свої двері 19 серпня 2016 року – у день святкування 775-річниці першої літописної згадки про Коломию.