10 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову номер 817, якою передбачено кошти на продовження ремонту дороги Р-62 «Криворівня-Чернівці» в Косівському районі.

Нагадаю, що у 2017 році на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області за кошти Державного бюджету відремонтовано 4,8 км. дороги Р-62 на межі Чернівецької та Івно-Франківської областей на суму 31,9 млн. грн. у Косівському районі і 5 км. на суму 36,5 млн. грн. у Верховинському районі.

У відповідності до прийнятої Кабміном постанови від 10 жовтня підрядне підприємство у жовтні 2018 року продовжить ремонт дороги Р62 «Криворівня-Чернівці». Також Службою автомобільних доріг в області підготовлено пропозиції до Укравтодору внести в план ремонту доріг України на 2019 рік завершення ремонту дороги Р-62 «Криворівня-Чернівці» у Косівському та Верховинському районах, – розповів Василь Буджак.

Світлина від Василя Буджака.

Світлина від Василя Буджака.

Нагадаємо,  народний депутат України Юрій Соловей звернувся до голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака з проханням вжити всіх заходів для початку капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-62 Криворівня-Чернівці на ділянці км 33 – 44 км.
За його словами, за участю Президента України в минулому році вдалось домогтись фінансування ремонтних робіт на дорозі Криворівня-Чернівці до с. Тюдова. Йдеться про 33 млн грн, які освоїв підрядник. Тим не менш, мільйонних коштів не вистачило для завершення робіт. Тепер уряд додатково виділить 10 млн грн.

Світлина від Юрія Соловея.