Камера зафіксувала бійку іноземців у холі Медуніверситету в Івано-Франківську (ВІДЕО)

На ній зафіксовано, як один чоловік під час розмови нападає і б’є іншого чоловіка.  Він встигає завдати кілька ударів в район голови потерпілого, і після втручання очевидців, покидає освітній заклад, пишуть Версії з посиланням на Галку.

У поліції підтвердили факт конфлікту. Він стався у понеділок, четвертого листопада. За інформацією пресслужби ГУНП в області, до правоохоронців звернувся 21-річний громадянин Індії, який є студентом Медуніверситету. Він заявив про напад на нього ідуса, котрий теж навчається в цьому навчальному закладі. Відкрите кримінальне провадження, триває перевірка інциденту.

В Фейсбук-групі “івано-франківськ домівка” тим часом пишуть, що конфлікт міг виникнути через організацію навчання молоді з Індії в Івано-Франківську. Мовляв представник фірми, яка тривалий час є посередником у цьому процесі, перешкоджає “вийти на ринок” конкурентам.

Адміністрації Медуніверситету відомо, що стався конфлікт. Є думки, що через особисті відносини, але зараз з’ясовують, що саме відбулося. За словами проректора з міжнародних відносин Сергія Кобця, можливо це була провокація, але зараз він вивчає ситуацію, аби мати підтвердження своїх припущень, повідомили у пресслужбі вишу.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!