Водій “Шкоди” їхав у напрямку Івано-Франківська, а водій ВАЗ 2112 повертався із обласного центру Прикарпаття, пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент.

У Галичі біля стадіону “Колос” на повороті водій “Шкоди”, не вибравши безпечної швидкості, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся із автомобілем ВАЗ.

Ми їхали зі швидкістю 60-70 км за годину. Я відчув, що мене заносить на повороті, та почав вирівнювати руль і тікати, але машина, яка їхала назустріч, також почала тікати“, – каже водій “Шкоди”.

Внаслідок ДТП обидва авто зазнали значних ушкоджень, пише ГК. Жінку із ВАЗ 2112 госпіталізували в Галицьку центральну районну лікарню, вона вдарилась головою об скло.

У дружини водія “Шкоди” незначне ушкодження голови, на чолі у жінки була кров. На щастя, серйозніших травм немає, адже вона була пристебнута. Дитина, яка перебувала в авто, теж була пристебнута в автокріслі. Дружину водія “Шкоди” та дитину також забрала швидка. У водія “Шкоди” спрацювала подушка безпеки. Обоє водіїв із Івано-Франківська.