Місцеві вибори в Україні – коли у 2020 році відбудуться вибори мерів у  містах України, які оновлені правила голосування на місцевих виборах -  новини ZIK.UA

28 жовтня в Надвірні зняли голову ТВК. Зробили це за поданням партії Голос.

28 жовтня ЦВК видала Постанову Про зміни в складі Надвірнянської міської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Згідно з документом достроково припинили повноваження голови комісії Ярослава Лесюка від партії Голос у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Тепер головою Надвірнянської міської територіальної виборчої комісії призначено Івана Недоходюка теж від партії Голос, пишуть Версії.

Відомо, що сьогодні новий голова склав присягу та приступив до повноважень.

Місцевий кандидат у депутати заявив, що заміна відбулась через те, що попередній голова, начебто, не впорався зі своїми обов’язками.

«Була велика розбіжність у кількості виборців по явці та зіпсованих бюлетенів, які були віднесені до певних політичних сил і зараховані, як дійсні. При повторному перерахунку їх було в два рази збільшено кількість. Тобто, це впливало на явку виборців і збільшувало певний бар’єр проходу політичних сил. При офіційній подачі в протоколі їх було 30, при перерахунку – кількість доходила до 60-70, які були зараховані за дійсними і віднесені до певних політичних сил. На даний момент, якщо я не помиляюся, було перераховано дві дільниці повністю. На кожній відбувалися ці порушення. Це дільниця в селі Стримба, в 2 школі і якщо не помиляюсь – в Молотькові. Були перераховані бюлетені на даних дільницях. Вияснилось, що велика кількість бюлетенів, які були недійсні, були зараховані за дійсні. Їх порахували і вони були віднесені до певних політичних сил, що явно повпливало на відсотковий бар’єр.

Неодноразово зверталися до голови ТВК про перерахунок голосів. Про те, щоб він звернув увагу на відповідні протоколи. З його сторони бачили повне ігнорування даної проблеми і відповідно прийнялось рішення про заміну даного голови. Оскільки, виникло питання про його компетентність та професійність. Була подана заява на ЦВК. Відбулося засідання ЦВК, після чого даний голова був змінений», – розповів Ростислав Капнін, кандидат у депутати до Надвірнянської ОТГ.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!