Довгоочікуваний ремонт. Надвірнянщина має шанси мати нові дороги. Сьогодні бригади дорожників працюють на ділянці автотраси Тлумач — Лісна Тарновиця. Як ведуться роботи, проінспектували представники спеціальної комісії, яка стежить за ремонтом доріг у районі.

Володимир Монастирецький, депутат Надвірнянської міської ради: «Участок дороги Лісна-Тарновиця-Гаврилівка, яка робиться методом ресайклінгу. Іде ресайклер, який перемелює основу з додаванням цементу і закачується матеріал якісними катками. В нашому районі це перші дороги, які в 2015 році почали робитись цією технологією. І ми плануємо надалі робити в 16 році за цією технологією».

Ремонтні роботи на ділянці, що веде до Лісної-Тарновиці планують завершити незабаром. Точних дат робітники не називають, кажуть — усе залежатиме від погодних умов.

Юрій Побігушка, виконроб фірми підрядника: «Робота ведеться технологією ресайклінгу, досить новою технологією. У Європі майже всі нею користуються. Порівняно з ямковими ремонтами не дуже затрачаються кошти, але набагато якісніша дорожна основа».

На черзі ремонт ділянки Надвірна-Бистриця. Тут автополотно відновлюватимуть цим же методом. До речі, ремонт обидвох ділянок обійдеться у майже 4 млн грн. Загалом на дороги Прикарпаття передбачено понад 650 млн. грн.