У Конотопі стерилізуватимуть бездомних собак

Благодійники опинилися у дуже скрутному становищі. На утримання тварин, їх стерилізацію та закупівлю харчів немає грошей:

Любі друзі , благодійники шанувальники та ненависники! Пишу бо в нас повна безвихідь! Ми , наша організація існує з 2012 року! Зроблено шалено багато для тварин та для міста! Завдяки благодійникам та небайдужим людям ми з 2013 року почали орендувати землю на Вовчинецький, на території Каро ,під перетримку де було розміщено 15 вольерів, через півроку ми з’їхали в с.Загвіздя на орендовану територію за 100 доларів в місяць ,де ми утримували 190тварин відловлених з міста, бо муніціпального притулку не було і нема! Все утримання тварин та ЗП людям оплачували боагодійники та небайдужі люди, жодної копійки від Держави!

З 2016року нас висилили з орендованої територіїї в Загвізді,і ми мусили викупити землю в полі без жодних комунікацій та зручностей, Викупили Землю за 8 тис доларів ,бо влада не змогла нам допомогти із Землею під притулок, де живуть собаки міста!
За кошти благодійників ми облаштувати “перетримку для собак” 200 тварин, влада допомогла купити вагончік за 55 тис грн.та поставити паркан, всього вони витратили 180 тис грн.і до сих пір ,цим всім затикають рот ,що вони нам допомагають!

2018 рік завдяки спонсорам ми викупили земельну ділянку в Хриплині ,обгородили профнастілом ,побудували 10 вольерів з бруківкою та будами , але нам не дали заїхати на нову територію бо Люди проти в промзоні)))

Ми далі сидимо в Микитинцях без світла та зручностей, на утриманні вже 310 дорослих собак та 30 цуциків,яких нема куда розсадити і поставити вольери нема де!!! Місця 0, собаки поступають з міста!
8 вересня 2019 року ми відкрили пілотний проект магазин Світ Сірків,та вет кабінет, напрямок якого- стерилізація та перетримка котів, бо в місті НеМа Котячого притулку і знову ми взяли відповідальність на себе! Цей проект допоміг простерилізували 720 тварин за рік та прилаштувати більше 250 котів з вулиці!

20.08 .2020 року ми відкрили Світ Сірків 2 на Угоницький ,12 де зараз є 70 котів, шикарна кімната адопціїї, операційна, аналізотор за 160 тис,грн для загального аналізу крові та 8 стаціонарів на післяопераційну перетримку та карантин! Все це зроблено Вами благодійники та небайдужими людьми,які нас підтримують!все це зроблено на благо тварин та міста! Але нажаль місто та влада це не розуміють!

Суми за рік утримання одного притулку більше двох міліонів !!! А в нас їх 2!
Я не знаю які кущі мені треба вирощувати щоб утримувати 2 притулки та перетримки котів , щоб окупити це все без допомоги влади!!!
Я дуууже надіюсь на нашу владу та мера , а не на кущі,які мають себе окупити!!

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!