У франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбувся Всеукраїнський студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право».

«Цьогоріч ми маємо учасників з Києва, Одеси, Тернополя, Дніпропетровська і Миколаєва. – розповів проректор з наукової роботи університету Олександр Острогляд. – Кожного року географія збільшується. Як правило, конференція у нас спільна для молодих вчених, студентів та більш досвідчених науковців. Цього року ми проводимо виключно студентську конференцію, проте об’єднали її у трьох напрямках – архітектура, економіка, право»,

Симпозіум дав можливість франківським студентам поспілкуватись із молодими науковцями з інших міст України: «Дуже приємно було почути дівчат з Миколаєва, які говорять українською мовою. – розповідає Іванна Гнатків, голова наукового товариства студентів університету. – Я доповідатиму як економіст. Тема моєї доповіді актуальна зараз, стосується переваг та недоліків від вступу України до Євросоюзу».

У рамках симпозіуму провели наступні конференції: «Будівництво, дизайн, архітектура: розробка наукових основ створення комфортного середовища», «Стратегічні напрямки розвитку економіки і PR-технологій, «Теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права».