На брифінгу йшлося про роботу в умовах запровадження в окремих областях України військового стану та про виконання завдань осіннього призову на військову строкову службу.

За словами Володимира Ярмошука, з метою готовності до відбиття можливої агресії РФ усі військові частини ЗСУ приведені в повну бойову готовність, пишуть Версії з посиланням на  “Галку“.

“Прикарпатські військові комісаріати працюють у посиленому режимі. Наголошую, загальної або часткової мобілізації на даний час не проводиться. Однією зі складових підготовки ЗСУ до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів. Зокрема, будуть проведені збори як у складі бригад (до 15 діб), так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Всі збройові заходи завершаться до початку новорічних свят”, – каже Ярмошук.

На проведення додаткових зборів передбачено відповідне фінансування за бюджетними програмами Міністерства оборони України.

“Всього підлягає відправці на додаткові збори з Прикарпаття близько 190 резервістів, з них 8 – офіцерів”, – додає Ярмошук.

Також військові розповіли, що завдання осіннього призову на строкову службу виконано на 100%.

“520 прикарпатців відправилися на строкову службу. З них 260 – в Збройні сили України та 260 в інші військові формування. В цілому планові завдання виконані усіма районними (міськими) військовими комісаріатами”.