oda

 Ця робоча група створена на підставі розпорядження голови ОДА Олега Гончарука від 6 квітня 2015 року № 213. До неї увійшли місцеві посадовці,  науковці, експерти та громадські активісти. Такі робочі групи мають бути створені в кожному районі.

Розробка перспективного плану об’єднання громад – це перший етап реформи місцевого самоврядування, яка спрямована на розвиток конкурентоспроможності громад. Другий етап – процес добровільного об’єднання територіальних громад.

«Протягом цього тижня представники обласної робочої групи виїдуть у райони і проведуть слухання з напрацювання перспективних планів на місцях, які потім об’єднаємо в єдиний план, − зазначив Руслан Панасюк. − На сьогоднішній день громадські слухання відбулися в Тлумачі, проводяться у Надвірній, Богородчанах».

За його словами, розроблено чіткий графік зазначених слухань, а перспективний план повинен бути підготовлений вже за місяць.

Крім того управлінець зазначив, що на даному етапі потрібно донести до людей суть змін. Також важливо прорахувати всі негативні аспекти, які можуть виникнути в процесі об’єднання.