Депутати Калуської міської ради прийняли рішення, яким надали приватному підприємству «Еліте» пільгу з орендної плати в розмірі 95 % від розрахункової плати за приміщення басейну ЗОШ №3. А також списали заборгованість приватного підприємства «Еліте» з орендної плати в сумі 58 183 гривень та пені в сумі 9 443 гривень за використання приміщень басейну.

Нагадаємо, що власник ПП «Еліте» Ігор Хемич — голова провладної і найбільшої фракції УП у міській раді. Розмір повної орендної плати за приміщення басейну ЗОШ №3 становить 3 тис. гривень щомісяця, проте, користуючись пільгою, підприємець сплачує у межах 150 гривень на місяць. Ігор Хемич — єдиний у місті підприємець, який користується пільговою орендною платою..

Цьогоріч він написав відмову від оренди басейну, хоча вклав у ремонт 2,5 млн. гривень. На сесії депутати міської ради внесли зміни у договір оренди, за якими “викреслили” із договору пункт, що заважав підприємцю просити у міської ради відшкодування за вкладені кошти. Наступним кроком мало стати розірвання договору оренди. Проте, несподівано для всіх міський голова Ігор Насалик, який лобіював це питання, наклав вето на рішення міської ради. Підстава — юридичні нюанси: оскільки рішення могло бути протрактоване як таке, що несе втрати для бюджету.  А Ігор Насалик, натомість, повідомив: упродовж приблизно 2-х тижнів юристи напрацюють варіант, який не суперечить законодавству. І саме цей варіант буде винесено на наступну сесію міської ради. Це відбулося всередині квітня. Однак, досі питання про “басейн Хемича” на порядку денному не стояло.

Сам підприємець повідомив “Вікнам”, що пропонував кілька варіантів вирішення питання, , але жоден — не прийняли.

Тим часом, міський голова Ігор Насалик на зустрічі із журналістами повідомив, що басейном зацікавилася фірма «Лайф» і він, можливо, запрацює уже до нового року.