Дату проведення заходу вибрали невипадково. Саме напередодні святкування Дня студента організатор конкурсу Студентський сенат поєднав проект “Містер і Міс університету 2015”.

Проректор університету Олег Андрухів пояснив, що для святкування Дня студента повинна бути прикладена праця самих студентів.

«Студенти нашого університету два місяці готувалися до цього конкурсу. Я вважаю, що студент це красива, творча людина, і саме тому святкування Дня студента ми проводимо у формі конкурсі краси та мужності. Усі учасники сьогодні здобудуть якийсь титул, крім того родзинкою є те, що серед гостей свята розігруватимуться подарунки, а на завершення у нас буде великий торт, якого вистачить на всіх», – розповів Олег Андрухів.

Як відзначив організатор конкурсу, голова Студентської ради університету Михайло Мельникович, обрання Містера та Міс університету поєднали, тому що вирішили зробити цікавий та приємний подарунок для своїх студентів напередодні їхнього свята.

«Конкурс проводиться в чотирьох етапах, кожен з яких оцінюватимуть судді. Перший етап – це вихід в «Black & White», де кожен учасник покаже свою харизму, другий вихід – стилізований під кінофільм «Великий Гетсбі». У третьому кожна пара обирала собі зіркову пару, яка їм подобається і чимось нагадує їх самих, тут їхнє завдання якомога точніше відтворити образи зірок та розповісти чому зробили такий вибір. Четвертий вихід ми зробили найяскравішим – у стилі стиляг, тут всі зможуть показати свої емоції. І заключний вихід – у вечірньому вбранні. Після цього судді оголосять переможців у номінаціях конкурсу», – розповів Михайло Мельникович.

Впродовж вечора учасники та учасниці виборювали перемоги у різних номінаціях. Гостей свята також розважали виступи танцювальних колективів, зовсім маленьких співачок, а спеціальним гостем заходу став гурт «Цвіт кульбаби».

Крім того серед глядачів розігрувались цінні подарунки від магазинів “MY APPLE STYLE”, магазину “Gorgany.com ФранківSKI”, компанії “Mary kay”, сюрпризи від університету та від партнерів заходу.

Кожен з учасників та учасниць конкурсу був гідний перемоги, та найкращих все ж обрали.

Титул «Містер університету 2015» здобув Євген Шлімкевич, а «Міс університету 2015» стала Анна Сівакова.