Аби почула влада: у селі з високою концентрацією трагічних ДТП збираються перекрити дорогу

Як відомо, щороку в Старих Кривотулах стаються кілька дорожньо-транспортних пригод, часто – з трагічним наслідком. Через це багато жителів називають її “дорогою смерті”. Причиною високої аварійності, на думку мешканців, є відсутність світлофорів на переходах.

За словами сільського голови Володимира Назарука, 7 лютого на громадських слуханнях мешканці вирішили підготувати звернення до райдержадміністрації, франківської ОДА та облради щодо виділення коштів на встановлення світлофорів і тимчасово перекрити рух.

“За 2018-2019 роки на цій дорозі в селі сталися вже 7 ДТП із летальними наслідками. 7 людей загинули, один чоловік – покалічився. Ми вважаємо, що світлофори тут вкрай необхідні. О 9:00 ми зберемося на місці, зачитаємо своє звернення, після чого перекриємо дорогу десь на 15-20 хвилин”, – каже сільський голова, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

Володимир Назарук додає, що був у Службі автодоріг і ознайомився з держпрограмою, в якій передбачено встановлення цих світлофорів.

“Крім того знаю, що кілька днів тому обласна рада направила листа до Києва, в якому йдеться, що вона прийматиме участь у співфінансуванні цих робіт. Проектно-кошторисну документацію, можливо, будемо виготовляти за власні кошти”.

До слова, це не перша акція перекриття дороги у Старих Кривотулах, та цього разу мешканці налаштовані серйозно. Нижче “Галка” наводить кілька коментарів, озвучених ними в соцмережі Facebook.

Василий Бендас У понеділок перекриваємо трасу в 9:00… Доки не вирішимо питання – не підемо звідти.

Вася Богдан Я теж за перекриття дороги. Але не на півгодини і не на годину. Треба перекривати надовго дорогу, поки нас не почують.

Галина Біляченко Я за те, щоб перекривати дорогу до того часу, поки чиновники не вирішать цю проблему.