Програма такого своєрідного свята була дуже цікавою та насиченою. Малюкам розказали та показали чимало повчального: як діяти у випадку виникнення пожежі, чого категорично робити не можна. Поспілкувалися рятувальники і з вихователями, адже в сучасному світі саме на малюків чатує безліч небезпек: електрика, газ та навіть звичайні сірники в невмілих дитячих руках можуть за одну мить перетворитися з хороших друзів на запеклих ворогів. Щоб не трапилось біди, дорослі зобов’язані донести до дітей у доступній для них формі елементарні знання з безпеки життєдіяльності.
Вихованці івано-франківського дитячого садочку №23 «Дударик», надзвичайно зраділи гостям. Особливо усіх вразив справжній пожежний автомобіль, який заїхав на подвір’я дошкільного навчального закладу. Рятувальники нагадали хлопчикам і дівчаткам правила поводження з газовими та електроприладами, показали оснащення та обладнання пожежного автомобіля, спецодяг, у якому гасять пожежі та ще чимало цікавого. Найбільше ж вразило усіх гасіння умовної пожежі, яке дітям продемонстрували вогнеборці.
Побували працівники пожежно-рятувальної служби і в Івано-Франківському загальноосвітньому школі-садку імені Софії Русової. Тут вони виступили перед учнями молодших класів, які були просто у захопленні від такої зустрічі.