Він телефоном повідомив про це єгеря Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Андрія Нича, який відловив та на руках приніс поранену тварину у лісництво, пишуть Версії з посиланням на  dolynalive.

Сюди негайно прибув старший єгер Вигодського лісгоспу Іван Микуляк та разом з Андрієм Ничем

Згодом, автомобілем доставили знесилену козулю у Долинське відділення ветеринарної медицини, де черговий лікар визначив поранення ноги і шиї, як кульові.

Ветлікар провів відповідні хірургічні операції, зашив та обробив рани.

Нажаль, близько півночі, ймовірно від великої втрати крові, самка козулі загинула у приміщенні лісництва, в якій її тимчасово поселили – про це повідомили у ДП “Вигодський лісгосп”

До відома браконьєрів – м’ясо тварини, яка виношує плід, для людини шкідливе тому, що воно насичене гормонами, які здатні викликати у людини різноманітні захворювання. Наші предки не полювали та не забивали самок тварин, які в певний період могли мати плід.

Хочемо зазначити, що до цих подій призвели нічні браконьєрські полювання, якими не гребують окремі мешканці нашого району і що це являється самим варварським методом знищенням тварин, які перебувають в складних зимових умовах, в період великого снігового покриву, важкого доступу на кормів і потребують допомоги з боку людей.

Цікаво, як така «здобич» смакує браконьєрам та членам їх сімей? Як виховують людяність в своїх дітях і чи не бояться, що колись прийдеться заплатити «по-рахунках» їм і наступним поколінням.

Нагадуємо, що відшкодування за знищення тварин: козуля – 32 тис. грн., дикий кабан – 48 тис. грн., олень благородний – 60 тис. грн., а ще й  будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.