Вечорами у вікнах краян миготять грайливі вогні гірлянд, а вдень зір тішать цікаві декорації на фасадах і у вітринах місцевих магазинів, установ, організацій. У такий спосіб рогатинці підтримали ініціативу міської ради та долучились до конкурсу на краще новорічне оформлення. Тож конкурсна комісія оглянула деякі роботи учасників, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Депутатів міської ради та керівників комунальних підприємств неабияк вразила креативність, яку проявили опільчани. Із ялинкових прикрас, “дощику”,  вогників вони створили цілі довершені композиції, що сповнюють святковим настроєм кожного перехожого. У когось вітрину закладу прикрасив великий іграшковий ведмедик, одягнутий у костюм Санта Клауса, хтось у вікні магазину розгорнув вертепне дійство, а деякі учасники винахідливо “змайстрували” сніговика із автомобільних шин.

Як зауважила секретар міської ради Галина Богун, імена фаворитів наразі ще рано озвучувати, адже вчора конкурсна комісія оцінила тільки деяких учасників у номінації на “Краще оформлення підприємствами (організаціями, установами) у сфері торгівлі фасаду, зовнішніх вітрин та прилеглої території новорічними композиціями”.

Наступний виїзд комісії відбудеться у вечірню пору, щоб побачити, наскільки красиво виглядають світлові ілюмінації рогатинців.