Країною –лідером є США, де зареєстровано понад мільйон випадків коронавірусної інфекції, в тому числі 56 тисяч тих, які померли. Найбільш ураженими країнами в Європі є Іспанія та Італія.

“В Німеччині високий рівень захворюваності, проте низький рівень смертності. Це пов’язано з особливостями надання медичної допомоги і високим рівнем тестування людей. Маємо достатньо цікаві дані по Росії. За тиждень там зросла захворюваність практично вдвічі, але смертність там чомусь дуже низька. Тому ми розуміємо, що це не зовсім та статистика, яка мала б бути”, – відмітила Бойко, пишуть Версії.

“П’ють багато”, – прокоментував мер Руслан Марцінків.

Очільниця охорони здоров`я припустила, що в статистиці захворюваності на COVID-19 в РФ можливі помилки. А це в свою чергу може вплинути і на поширення коронавірусу на Прикарпатті, коли з Росії повернуться заробітчани.

“Смертність занизька, це абсолютно не відповідає дійсності. На жаль, там багато наших заробітчан, і що ми ще будемо мати – ми не знаємо. Тому ця російська цифра не дуже обнадійлива”, – резюмувала Бойко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!