Двох жінок відпустили з полону терористи так званої “ДНР”. Про це в коментарі 5.ua повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

Тандіт підтвердив, що заручниць звуть Анжеліка Преснякова та Ольга Сворак, і нині вони вже перебувають на підконтрольній українській владі території. Про це пишуть Версії з посиланням на 5 канал.

Він розповів, що нині жінки спілкуються зі співробітниками СБУ, після чого вони зможуть вже безпосередньо зустрітися зі своїми родичами та близькими. Тандіт також додав, що скоро на сайті СБУ з’явиться розширена інформація щодо звільнення заручниць.

Як повідомляв 5.ua, Тандіт і Геращенко прокоментували можливу передачу українській стороні двох полонених жінок. Геращенко заявила, що Київ вітає звільнення кожного громадянина України. Нагадаємо, про те, що бойовики мають намір передати двох полонених жінок Надії Савченко, на своїй сторінці у Facebook написала Віра Савченко.

Читайте також:

Показове звільнення франківської журналістки Сворак – піар нового політичного проекту Савченко, – активіст Дзиндзя

Напевно, бойовики завжди дають фарбуватися полоненим, – блогер про звільнену франківську журналістку Сворак (фото + відео)

Ми відпускаємо 15 орків за дурепу, яка повіялася до коханого бойовика, – франківський журналіст про Ольгу Сворак

“Їх не катували і не ґвалтували”, – нові подробиці перебування франківської журналістки у полоні бойовиків (фото)

Бойовики ДНР відпустили із полону прикарпатську журналістку Ольгу Сворак (фото)