В Івано-Франківській області незабаром може з’явитися новий гірськолижний курорт.


За умови появи надійного інвестора і постійного фінансування, цей курорт може скласти конкуренцію знаменитому Буковелю.

Мова йде про створення та розвиток гірськолижної інфраструктури в селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Обгрунтувати нові траси, закупити квадроцикли stels, планують на схилах гір Кострич і Кринта. Ідею будівництва гірськолижного курорту «Кринта» підтримала і місцева громада, і місцева влада.

Варто відзначити, що поява «Кринта» повинно позитивно позначитися на наповненні місцевого бюджету. Траси повинні розташуватися на землях, які зараз непридатні для використання в сільському господарстві. Через село Красник пролягає дорога міжнародного значення, яку потрібно буде тільки відремонтувати, а не коштувати заново. Землі належать місцевій громаді. Передбачається, що майбутній інвестор їх викупить або буде орендувати.

Згідно з проектом, на курорті «Кринта» буде п’ять гірськолижних трас різного рівня складності і три підйомники. Для зручності туристів планують побудувати невелике містечко з готелів.

Втім, поки «Кринта» існує тільки у вигляді привабливого інвестиційного проекту. Тим не менш, в Карпатах є безліч діючих гірськолижних курортів, які цілком заслуговують на увагу туристів.