Я в лікарні, допоможи!» - шахраї швидко підлаштувалися під ...

Друзі!
Відомо, що в складні часи активізуються шахраї.

Суть ймовірного злочину, передбаченого ст.199 ККУ, полягає в тому, що вам можуть надіслати подарунок, наприклад на день народження.
Хто буде напруженим і уважним в день народження? Тим більше що з відправником немає звязку, випадково?…
І от, все оформляється післяплатою з невеликою зворотною доставкою всього в 100 грн. А всередині який класний сюрприз – подарунковий сертифікат аж на 1500 грн! Хочеться сюрприз?
Хоч ви його і не замовляли, і не зголошувалися на умови післяплати і взагалі оплати цієї доставки…

Але є одне але – це просто пластиковий виріб, такого магазину, скоріш всього, не існує…
Таким чином, неуважний отримувач втрачає свої гроші, плюс сам оплачує доставку цих втрачених коштів шахраям… Гроші, які видурили невеликі відносно, за них навіть нормальний термін не впаяють, якщо й дійде до суду… Якщо дійде.

Будьте уважні: не приймайте “подарунків” від сторонніх осіб.
Але суть посту в іншому…

НоваПошта.ua не вбачає в цьому нічого іміджево особливого – їх цікавить тільки доставка вантажу чи відмова від його отримання. Так мені сказали на гарячій лінії Нової пошти. Допомогти упіймати шахрая ніхто не збирається, іміджу це, виявляється, не шкодить… 😥

Ще сумніша історія з фірмою Національна поліція України, диспетчер на лінії 102 в Станіславові ніяк не міг вкурити про що я – адже я ж відмовився від вантажу, типу злочин не відбувся, потерпілих немає… Дякую, що хоч спитали чи я хочу щоб це повідомлення зареєстрували 😅
Радили мені (увага!) в час карантину сходити у відділок МВС на Бельведерську 32 в Івано-Франківську і там писати заяву…
Тобто, від вірусу чи порушення карантину поліціянти нас будуть рятувати навіть проти нашої волі, а от боротися зі злочинністю, то це, мабуть, справа скучна та й безтолкова… Байдуже, що інші люди можуть постраждати 

А що? Мого повідомлення замало із вказанням усіх контактних даних заявника? До обовязів поліції не належить превенція? Треба чекати поки злочин відбудеться і хтось напише заяву? З убивствами, гвалтуваннями і грабежами теж так?

Мораль така: держави нема, поліції нема, закон не працює, ідіоти працюють на різних гарячих лініях, давайте собі раду самі.

REPOST. Не допустимо шахрайства шляхом обману чи зловживання довірою рідних, близьких і далеких.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!