За словами очевидців, вона немає шкідливих звичок, але у такому складному становищі опинилася через хворобу. Крім того, що бракує коштів на елементарні продукти харчування, ще й живе жінка у 100-річному будинку.

«РОЗТОКИ жінка тихенько вмирає з голоду. «МОЛОДЦІ»
Ось слова волонтерів які там сьгодні були, і вібачєйте за француский
«Були в жінки в Розтоках. В селі є купу підприємців, священник, сільська рада, а людина реально живе гірше, як у нас всіх домашні улюбленці. В хаті чисто(відносно ситуації) Жінка худа, як тріска. Не п’є!!! Не має нікого. Живе в хаті 1921 року…без світла і газу…2020 рік на дворі і в селі проїжджали подвір’я на якому стояли сім машин(буси, євробляхи), а вона без нічого. Мав біля себе 1000 грн, то віддав. Було б більше… Там треба всього, що в нас є і що ми думаємо, що то сміття і треба викидати. Посуд, одяг, меблі, дрова(на них влітку готує). Може й просто поговорити людина хоче. А ще є хвороба. І не має жодного фінансового доходу, окрім урожаю з декількох горіхів. Там таких проблем, що навіть не уявляю з чого б розумно розпочати.
1. Треба публічно жати місцеві еліти(люди там є заможні, люди в селі тримають породистих псів і мають чим годувати, а людині дати хліба взападло)
2 Треба жати місцевого священика (дізнаюся номер і сам поїду зустрітися)
3 треба жати чиновників(сільраду, РДА, соцзахист, лікарню), щоб вибрати групу, допомогу, субсидію»,- йдеться у дописі.

Волонтери кажуть, що попри таку ситуацію жінка не впадає у відчай і не відчуває злості до оточуючих.

«Думав, що люди, як голодні стають жорстокі, але не всі. Навпаки тиха і скромна…я б напевне вже давно пішов по селу з ножиком, якщо б сидів голодний. Впевнений, що в тюрмі людина почуває себе краще. Має їду, тепло, можливість помитися. Лише внутрішня доброта, віра в Бога і людей тримає цю жінку в суспільстві сліпих і байдужих жителів села Розтоки Косівського району»
Так, чи може ви не знали, то тепер знайте та реагуйте, а як ні то ми це зробимо, через такий собі людський фактор»,- написали в соцмережах.

 

Світлина від Юлії Таринської.

Світлина від Юлії Таринської.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!