Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомив , що уряд врахував у контракті на видобуток сланцевого газу побажання Івано – Франківської обласної ради , і ця угода буде підтримана його депутатами на наступній сесії 20 вересня.

Про це міністр сказав на брифінгу в Кабінеті міністрів.

“Є узгоджений проект рішення, який, я думаю, буде прийнятий на сесії обласної ради. Ми врахували всі ті зауваження і пропозиції, які було офіційно надані комісії”, – сказав Едуард Ставицький.

 

Він додав, що переговори з Львівською облрадою продовжуються, і домовленості постараються досягти до наступної сесії цієї облради.

Нагадаємо, Івано- Франківська облрада не схвалив запропонований урядом проект угоди про розподіл вуглеводнів, що передбачає видобуток сланцевого газу на території Прикарпаття компанією Chevron і українським приватним підприємством “Надра Олеські” .

Львівська та Івано-Франківська облради в червні отримали на затвердження угоду між державою і “Шеврон Юкрейн Б.В.” про розподіл вуглеводнів , які видобуватимуться у межах Олеської площі.

У лютому 2012 року Державна служба геології та надр оголосила конкурси на укладення угод про розподіл продукції щодо Юзівської та Олеської площ із запасами сланцевого газу , переможцями конкурсу стали американська Chevron і британсько -нідерландська Shell відповідно, пише видання ”Обозреватель” .