Про це кореспонденту Укрінформу повідомила головний спеціаліст відділу туризму та зовнішніх зв’язків Яремчанського міськвиконкому Наталія Блага.

“Традиційно на зимові свята очікуємо 350-400 тисяч туристів. Оскільки зима в горах не тепла і потрібно опалювати приміщення, то в цей період вартість за проживання піднімається на 20-30%. У середньому взимку в Яремчі ціна за проживання сягає від 250 до 600 грн з особи за ніч. У готелях, як правило, є сніданки, у зелених садибах – за домовленістю. У новорічну ніч ціни піднімаються на 50% і більше. Усе залежить від додаткових послуг”, – повідомила Блага.

За її словами, ялинку в Яремчі відкриють у День святого Миколая, 19 грудня, разом із Чудотворцем та українськими виконавцями. Зелену красуню в Яремче привезуть із села Вороненко, а іграшки для неї створять учні місцевої школи мистецтв. Гуцульські колядки тут почнуть лунати з 30 січня, а в новорічну ніч влаштують дискотеку.

“З 7 до 14 січня відбудеться фестиваль автентичної гуцульської коляди та дитячий фестиваль циркового і естрадного мистецтва. Окрім цього, в усіх населених пунктах Яремчанської міської ради в цей період будуть вертепи, колядки, маланки, щедрування, які зберігають і показують наші гуцульські традиції”, – зазначила Наталія Блага.

Відомо, що близько 50% номерів у зелених садибах та готелях м. Яремче на новорічно-різдвяні свята вже заброньовані. Туристи Прикарпаття вважають Яремчанську територію (місто Яремче та села Татарів, Ворохта, Микуличин, Яблуниця, Поляниця, Вороненко) та Надвірнянський район найбільш популярними місцями для відпочинку.

З початку року Прикарпаття відвідали 2,2 млн туристів. За 11 місяців туристичний збір області сягає 3,6 млн грн.