Атовці презентувати власні успішні проекти щодо соціального та правового забезпечення учасників Антитерористичної операції прибули десятки представників громадських і волонтерських організацій ветеранів АТО із 21 регіону нашої держави.

Під час форуму присутні мали можливість ознайомитися із успішно реалізованими проектами, обмінятися думками щодо взаємовигідної співпраці у вирішенні проблемних питань бійців та ветеранів бойових дій на Сході України.

Завітали на захід і представники обласної та місцевої влади, а також міністерств та відомств, інформує прес-служба ОДА.

Очільник області Олег Гончарук зачитав привітання учасникам та організаторам форуму від Президента України Петра Порошенка.

«Сьогодні, як і 100 років тому, Україна опинилася у непростій ситуації, щоб зберегти українську незалежність, – йшлося у вітальній адресі. – Із гордістю скажу, що за чотири роки війни, яку Росія розв’язала проти України, ми зберегли державу. Ми маємо як ніколи сильне військо, підтримку волонтерського руху, міжнародне визнання Незалежності України. Українська Армія виросла і кількісно і якісно. Ми розуміємо і знаємо проблеми учасників АТО. Робимо все можливе, щоб виконати соціальні зобов’язання перед ними».