Тому фахівці компанії «БРАМА МАРКЕТ» пропонують звернути пильну увагу на відкатні ворота Wisniowski. Не тільки ексклюзивний зовнішній вигляд, але й підвищена практичність є запорукою успіху у користувачів. Працюють безперебійно, функціонують справно – цей незаперечний факт підтверджується численними позитивними відгуками. Сьогодні в статті розберемо основні переваги на користь вибору даної моделі.

Головні особливості виготовлення воріт у Польщі

Під час виробництва застосовуються виключно інноваційні технології, які дозволяють йти в ногу з часом і відповідати запитам найвибагливішого клієнта. Використовується тільки та сталь, яка попередньо проходить кілька етапів обробки. Не варто переживати, що з часом виникне іржа. Запобігти цьому допоможе гаряче цинкування.

До фундаменту ворота для приватного будинку монтуються за допомогою декількох анкерних болтів, що кріпляться до носійного елемента, і опорного стовпа. У ролі системи консолі використовуються каретка розміром 9,5 на 8,5 сантиметрів і роликова шина. Між рухомим полотном і землею знаходиться достатньо простору, щоб переміщенню нічого не перешкоджало.

Сучасні ворота на роликах для побутового використання

Широкий вибір кольорів з палітри RAL дозволяє декорувати відкатну браму, спираючись на особисті побажання. Хочете виділятися, зробити акцент в екстер’єрі будівлі? Тоді пропонуємо звернути увагу на спеціальну дизайнерську колекцію HomeInclusive. Неповторність відтінків польських в’їзних воріт порадує кожного!

У чому унікальність, запитаєте ви? Вся річ у тому, що основою оформлення є можливість дотримання стилю. Таким чином, в єдиному зовнішньому вигляді можуть бути виготовлені вуличні та гаражні ворота, а також вхідні двері. Збереження кольору на багато років гарантується внаслідок того, що застосовується технологія порошкового покриття. Більше поверхня не буде тріскатися або облазити.

Дизайнерські в’їзні ворота: основні й додаткові переваги

Використання надійної системи захисту – доказ того, що виробник Wisniowski дійсно турбується не тільки про якість запропонованої продукції, але й клієнтів. В опорному стовпі розташовується фабричний електродвигун, завдяки якому управління може відбуватися на дистанційно. Якщо є бажання, його можна встановити окремо в спеціальному коробі.

Віддаючи перевагу польському варіанту, ви вибираєте якість на довгі роки. У комплекті пропонуються:

  • Фотоелементи для виявлення перешкоди під час руху автомобіля;
  • Сигнальні лампи, що дадуть вам знати про початок роботи відкатної системи;
  • Комплектація з каучукової накладки, що вбереже машину від пошкоджень у разі зіткнення з установкою.

Особлива технологія під назвою «Smart CONNECTED» – ще один плюс в скарбничку вуличних воріт для приватного будинку. Завдяки цьому є можливість цілодобового управління. У AppStore або PlayMarket необхідно завантажити додаток Connexoon Access, і ви вже спостерігаєте за становищем конструкції прямо з гаджета.

Автоматичні ворота Wisniowski у двір: де замовити в Івано-Франківську?

Більше не потрібно витрачати багато часу для купівлі та вибору. Спеціально для цього у нас є сайт, на якому ви зможете дізнатися всі необхідні технічні характеристики, ознайомитися з відгуками або ж переглянути приклади готових робіт. Ми завжди раді зустрічі, тому чекаємо на вас в салоні «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» за адресою: вул. Височана,16-В. Попередньо консультацію можна отримати за допомогою одного з номерів телефонів +38 (067) 112-18-69, +38 (050) 356-21-14. Є можливість купити браму преміум-класу по акціях, які постійно оновлюються.