Його жертва прийшла до тями у лікарні

У міжнародний розшук оголосили чоловіка, який на День святого Валентина, у нічному клубі Івано-Франківська впритул вистрелив у 18-річну дівчину тільки за те, що вона заступилася за свою подругу. Постраждала отямилася у лікарні і не пам’ятає, що сталося. Навіть не розуміє, чому опинилась у лікарні, — йдеться в сюжеті “ТСН.19:30”.

Мати дівчини просить її не знімати. Каже, що обличчя 18-річної дочки спотворене. Віку Юращук, якій два тижні тому впритул в обличчя вистрелили у нічному клубі Івано-Франківська, днями нарешті перевели з реанімації у нейрохірургію. Вона, хоч і у важкому стані, але вже прийшла до тями, почала рухатися і розуміти оточуючих. Це наразі єдиний позитив, кажуть медики. Попереду ще принаймні шість місяців лікування. Тим часом її кривдника в Івано-Франківську уже прозвали “валентинівським стрілком”.

Його розшукують досі. Чоловік, що вистрілив впритул дівчині у скроню спокійно вийшов з нічого клубу. І хоча свідків було багато, ніхто не кинувся йти за ним. Мовляв, настільки неадекватною була ситуація. У міжнародний розшук оголосили 28-річного жителя Івано-Франківська. Підозрюваний був раніше судимий за “розборки” із застосуванням зброї. Припускають, що такий “темперамент” міг передатися йому від батька: на початку дев’яностих в Івано-Франківську того знали під прізвиськом “Коряга” і подейкували, що він є кримінальним авторитетом. Стрілок схильний до вчинення таких злочинів і дуже любить носити при собі зброю. “Валентинівському стрілку” після замаху на вбивство загрожує пожиттєве ув’язнення. Чи повністю одужає і повернеться до повноцінного життя його жертва, медики зможуть сказати лише через чотири місяці. Її батьки у розпачі, адже уже зараз у сім’ї бракує грошей на лікування дівчини. Родина Юращуків виховує п’ятьох дітей. Заробляє лише батько, оскільки мати доглядає за старшим сином-інвалідом. Кореспондент ТСН Алла Пасс.