Цього року Федерація провела понад 30 заходів різного рівня. Зараз організація працює над календарем заходів 2020 року.

“Ми не отримуємо державних коштів, але це не заважає нам стрімко розвиватися. У нас є 25 осередків по областям, близько 300 спортсменів є членами нашої федерації”, – розповів Вірастюк.

Франківський стронгмен додав, що місту потрібні спортивні майданчики. Крім того, комплекс розрахований вирішити й проблему працевлаштування тренерів, пишуть Версії.

“Ми розробили концепцію будівництва спортивного комплексу силових видів спорту”, – пояснив Президент Федерації стронгмену Сергій Конюшок.

Комплекс буде з тренажерними залами для силових видів спорту. Працюватиме він в режимі бізнес-часу (з платними тренуваннями) та соціального часу (з безкоштовним навчанням для пільгових категорій).

“Ми є інвесторати будівництва. Оскільки ми не платитимемо оренду собі, то кошти йтимуть на благо міста”, – додав Конюшок.

Мер на сесії міськради заявив, що місто має декілька варіантів локацій, де можна побудувати такий фітнес-центр.

“Місто підтримує, ми маємо декілька локацій для розгляду варіантів будівництва. Однак, хочемо застосувати державне партнерство. Тому нам мінімум потрібні дві сесії, щоб провести все законно. Тож прошу депутатів всіх фракцій долучитися до роботи, щоб ми цей проект не заговорили, а реалізували”, – підсумував Руслан Марцінків.

Попередньо для зведення комплексу потрібна ділянка 60×60 метрів. Сам комплекс буде розміром 50×50. Для будівництва пропонують ділянку поблизу стадіону Рух. Іншим варіантом депутати пропонують реконструкцію “Електрона”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!