Як відомо, приблизно о пів на третю завершилися слідчі дії, про це повідомляють на офіційні сторінці газети “Край”,  пишуть Версії.

До міста прибула багаточисельна бригада у складі працівників обласної прокуратури, управління захисту економіки в області та підрозділу Національної поліції «КОРД».

Обшуки проводилися у два етапи сесія міської ради: із 12 год, потім перервалася за відсутності кворуму, а відтак продовжилася у 18 год. Власне після завершення сесії у приміщенні з’явилися правоохоронці. На питання депутатів районної та міської ради, які були присутні в приміщенні, правоохоронці відповідали лаконічно: «проводиться огляд місця події, проводиться обшук, ведуться слідчі дії».

“Як розповів «Краєві» Любомир Музичка, «вилучили деякі документи й особисті речі. Йдеться про містобудівні питання. У деталі вдаватися не можу – бережу таємницю слідства. Вбачаю тут і політичний вплив. Як ви розумієте, в такій обстановці натхнення до роботи пропадає»”, – йдеться у дописі.

Вчора, 28 вересня, в. о. міського голови був на робочому місці, зокрема, на випробуванні новітнього обладнання «Водоканалу».