розшук

Під час нічної різанини у Львові потерпіли двоє студентів “Львівської політехніки” з Прикарпаття – мешканці села Велика Тур’я Долинського району. Один з хлопців від ножових поранень помер на місці.

Як з’ясували журналісти, 17-річний і 19-річний хлопці приїхали вчитися до Львова з села Велика Тур’я Долинського району. Хлопці отримали ножові поранення: старший загинув на місці, молодшого госпіталізували до реанімації.

«Доповідаю громаді, що проведеними першочерговими оперативно-розшуковими заходами особи які вчинили цей кривавий злочин установлені. Дівчина уже затримана. Наразі проводимо заходи щодо затримання всіх інших учасників події. Щодо потерпілих: один студент Львівської політехніки, на жаль, помер на місці, інші троє, у задовільному стані перебувають у лікарнях», – заявив керівник Національної поліції Львівщини Дмитро Загарія.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 КК України ( хуліганство, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї, –  караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років). Повідомляє Львіський портал.

1

Звернувшись до Головного управління МВС України у Львівській області, Версії отримали відповідь, що на даний час поліція вже розпочала провадження і за ФАКТОМ ВБИВСТВА. Інформація уточнюється.