Результат пошуку зображень за запитом "вороненков"

Принаймні, про це повідомило російське видання Life, журналісти якого записали інтерв’ю з батьком кілера. За його словами, цькування сина почались в Івано-Франківську, коли він відвідував дитячий садок.
Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

“А в дитсадок мій син коли прийшов в Івано-Франківську… Я його забираю, а він сидить в кутку. Тому що вихователька сказала, що Паша розмовляв російською мовою, він москаль. Будеш, мовляв, знати українську мову – тоді будеш з усіма спілкуватися. І мій син сидів у кутку, бідний”, – розповів Олександр Паршов, не надавши, втім, доказів цькування.

Серед іншого, батько Павла Паршова сказав, що з дитинства тренував хлопчика, щоб той вмів стріляти та битися.

“Я його солдатам кидав і говорив – пацани, ось він. Робіть з пацана людину. Ви йому поставте техніку рукопашного бою, ну, щоб голова працювала, прес щоб був в порядку. На стрільби ми виїжджали. У п’ять років він у мене з автомата Калашникова з трьох пострілів вибивав 21 мінімум. Він в п’ять років п’ятдесят разів від підлоги віджимався, чотирнадцять підтягувався!”, – зазначив батько вбивці.

Нагадаємо, 23 березня у Києві Павло Паршов убив колишнього депутата Російської Думи Дениса Вороненкова, після чого був затриманий та помер у лікарні внаслідок вогнепального поранення, яке йому завдав охоронець депутата. Антон Геращенко згодом назвав Паршова агентом РФ, який служив в Україні.