Вчені знайшли спосіб повернення із мертвих

Про це пишуть Версії з посиланням на «Преса України».

Президентом та головний виконавчий директор Фонду продовження життя Алькор Макс Мор збирається провести унікальний експеримент з кріогенного заморожування найважливішої частини  людського тіла – голови. Зробити піддослідним він вирішив і самого себе.

За його словами, після заморозки його колеги повинні будуть відділити голову від тіла та помістити її в рідкий азот. Він впевнений, що це гарантовано збереже його головний мозок. Пізніше, коли вчені навчаться заміняти різні частини тіла, вони присвоять йому нову «оболонку» та оживлять його.

Слід відзначити, що напередодні вчені заморозили тіло 14-річної дівчинки, яка померла від раку. Для отримання дозволу на проведення такого роду експерименту Мору довелося виграти суд. З кінця жовтня поточного року тіло дитини знаходиться в єдиному об’єкті криптографічного збереження в Інституті кріоніки у Мічигані (США).

Дівчинка стала вже 143 об’єктом для досліджень, адже в надії на нові можливості науки в сфері повернення життя, Інститут почав накопичувати тіла ще з 1982 року.

«Це незвичайна робота. Неможливо дати дату і сказати, коли ми зможемо оживити людей… це можуть бути як десятиліття, так і століття. Ми, як Леонардо да Вінчі, який міг проектувати крила і вертоліт, які могли б працювати, але у нього не було потрібних інструментів, щоб побудувати їх в той час. Звичайно, ми розробляємо технології, аби зменшити збитки, які були завдані нашим пацієнтам, щоб кріоконсервації збереглися, але ми не знаємо точно, як ми будемо звертати назад цей процес прямо сьогодні», – заявив учений.30